archiv 2019 - Třebušická

SVJ Třebušická 259 - 264
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není Vás sledovat. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:Archiv 2019:

26.10.2019 - Svolání schůze SVJ - vlastníků a zástupců majitelů na 20.11.2019, 18h., Praha 9 - Libeň, Lihovarská 6, Arménská restaurace - Old Armenia, mapa - parkování možno 3h. grátis v podzemních garáží OC Harfa, cca 150m od restaurace
- pozvánka na shromáždění

Plán na měsíc září/ říjen
- bude svoláno shromáždění majitelů. Vyvěšená pozvánka bude zde, min. 14 dnů předem.
- proběhne zajištění celého objektu Třebušická tj. zazdnění zadních vchodů, zazdění předního vstupu osazené masivními mřížemi, demontáž oken bytů v 0. nadzemního patra a jejich zazdění a dále zazdnění sklepních oken. Dům bude uzavřen přes zimní období, odpojen od všech energií a vody. Na celém objektu budou prováděny pravidelné kontroly. Průběh a rozsah rekonstrukce bude řešeno na svolané schůzi SVJ.
- Pro zajímavost ... kdosi pronajímá byt v Třebušické na bazos.cz. Nic zvláštního, krom že do domu není zapojena elektřina, voda a plyn. Znění inzerátu naleznete též i zde.

27.8.2019 - k dnešnímu dni je k dispozici vyučtování za rok 2018. Distribuce bude provedena mailem, doporučeně Českou poštou nebo bude předáno na schůzi vlastníků.
Vyúčtování je provedeno podle podle vyhlášky 269/2015 Sb.. Ve vyúčtování jsou započteny pouze platby za období od 01.01.2018 do 31.12.2018 pokud jste hradili v roce 2019
budou Vám započteny platby do vyúčtování až po skončení reklamační doby. Společnost DOSPRA, spol. s r.o. provedla rekonstrukci plateb a předpisů až do doby kdy dům odcházel ze správy SBDK tudíž jsou načteny i dluhy které byly evidovány již u SBDK. V případě, že jste již uhradily předmětné dluhy doložte společnosti DOSPRA, spol. s r.o. všechny vaše platby a společnost je porovná s evidovanými platbami.

Na měsíc květen jsou na objektu Třebušická naplánovány tyto práce:
- kompletní vyklizení vchodů 259, 261, 262 a 263 (rozpočet 12 000 Kč práce, náklady na odvoz nejsou zatím stanoveny)
- odvoz vyklizeného bordelu z ledna ve vchodech 263, který je uložen ve sklepě - po 3.měsících nikdo neprojevil o uložená zájem
- z důvodu požáru ze noci 5.- 6.5.2019, jsou veškeré práce pozastaveny. Do ukončení vyšetřování PČR, HZS a likvidátorů pojišťovny Kooperativa, je dům v nouzovém režimu - odpojený od elektriky, plynu a vody.
akt. 26.8.2019 - tento stav bude nadále pokračovat do shromáždění majitelů.

V měsíci dubnu na objektu Třebušicka proběhly tyto práce:
- vymalovaní vchodu 260 (náklady 3 000 Kč)
- zajištění celého objektu proti neoprávněnému vniknutí - zajištění portálů, zatlučení poškozených oken na lodžiích a chodbách. (náklady 10 000 Kč)
- vyklizení výtahové šachty od nábytku (2 x sedací souprava), komor na chodbě a vyklizení bytů 8,9,12 a 18 ve vchodu 260
- částečné vyklizení sklepů
- uklizení prostranství před a za objektem - dobrovolná brigáda nájemníků

V měsíci březnu na objektu Třebušicka proběhly tyto práce:
- oprava elektroinstalace (náklady 12 000 Kč)
- demontáž elektroměrů ve společných prostorách pracovníky ČEZ a ukončení smlouvy s distributorem X Energie s.r.o. na dodávku elektrické energie tří odběrných míst (prádelna, mandl a výtahy)

V měsíci únor na objektu Třebušicka proběhly tyto práce:
- oprava havarie vodovodního řádu ve sklepě objektu - provedla servisní organizace SVJ (řeší se z pojistné události)
- zrušení přípojky a demontáz vodoměru do vchodu 263 - provedl SČVaK a.s.
- zazdění zadního vstupu vchodu 262 a výstavba portálů vchodů 262 a 260
- demontáž elektroměrů ve společných prostorách pracovníky ČEZ a ukončení smlouvy s distributorem X Energie s.r.o. na dodávku elektrické energie čtyř odběrných míst
Testovací režim stránek v1.4
správce stránek: jirka(zavinac)compuny.cz
aktualizováno: 31.12.2019
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky