Informace o domu - Třebušická

SVJ Třebušická 259 - 264
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není Vás sledovat. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Byl jednou jeden dům


Parametry domu

typ: T08B - 78
rok výstavby: 1977-78
počet podlaží: 8 pater
konstrukční systém: příčný nosný systém s podélně ztužujícími vnitřními stěnami
rozpon: 6 m
hloubka objektu: 10,8 m
konstrukční výška podlaží: 2,8 m
světlá výška podlaží: 2,55 m
obvodový plášť: Obvodové panely nosné i nenosné jsou sendvičové železobetonové.
průčelní panely mají tl.: 230 mm
štítové panely mají tl.: 290 mm
lodžiové stěnové tl.: 200 mm.
stěnové panely železobetonové plné tl.:190 mm
stropní panely: železobetonové dutinové z předem předpjatého betonu tl.: 200 mm
střecha: dvouplášťová, vrchní plášť tvoří žebírkové střešní panely uložené ve spádu na prefabrikovaných betonových klínech, spodní vrstvu tvoří železobetonové panely
lodžie: předsazené o 1,2 m a šířce 5,8 m
Historie domu se datuje do konce 80.tych let, 20. století. Dům i ulice nese jménoTřebušická,pojmenování podle zaniklé obce Třebušice.
Obec Třebušice byla zlikvidována v letech 1978-1980 při rozšíření těžby uhlí a kvůli výstavbě ethylenovodu pro provoz Petrochemie v rámci podniku Chemické závody Litvínov.
V roce 2015-2016 byla pro dům naplánovaná revitalizace. Bohužel dluhy domu byly nemalé a tehdejší správce domu, SBD Krušnohor tento projekt uložel k ledu.

Testovací režim stránek v1.4
správce stránek: jirka(zavinac)compuny.cz
aktualizováno: 31.12.2019
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky